metoda 1 do 1, rzęsy 1 do 1, rzęsy 2 do 1

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Wiele kobiet każdego dnia poświęca sporą ilość czasu na wykonywanie makijażu, układanie fryzur i dobieranie stroju. Wszystkie te czynności mają na celu poprawę wyglądu, dzięki któremu panie czują się pewniejsze siebie. Niemniej jednak codzienne dbanie o urodę jest nie tylko czasochłonne, ale także uciążliwe. Dlatego powstaje coraz to więcej rozwiązań, które mają na celu ułatwienie kobietom troskę o urodę. Wśród nich – zabieg przedłużania rzęs. W przeciągu ostatnich kilku sezonów zyskał na popularności, co niewątpliwe zawdzięcza efektom, jakie daje. Długie, gęste i maksymalnie czarne rzęsy to najlepszy sposób na podkreślenie oczu, a tym samym nadanie charakteru całej twarzy. O dwóch najczęściej wykonywanych metodach przedłużania dowiesz się poniżej.

Metoda 1 do 1

Zabieg przedłużania rzęs jest alternatywą dla codziennego używania tuszu, a także doklejania sztucznych rzęs. Dzięki niemu zyskujemy spektakularny efekt. Nasze rzęsy są zawsze podkręcone i idealnie podkreślone, tak jak po pomalowaniu ich tuszem. Efekty zabiegu przedłużania utrzymują się kilka tygodni, chociaż konieczne jest co jakiś czas uzupełnianie pojedynczych włosków. Najbardziej popularnym sposobem na zagęszczenie rzęs jest metoda 1 do 1. Polega ona na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy jednej sztucznej. Rzęsy 1 do 1 to najłagodniejsza dla naturalnych włosków metoda przedłużania. Nie daje ona sztucznego efektu, a poprawnie wykonane zagęszczanie jest praktycznie nie dostrzegalne. Za to efekt jest widoczny – spojrzenie staje się bardziej wyraziste.

Metoda 2 do 1

Analogicznie do metody 1 do 1 wykonywane są rzęsy 2 do 1. Tutaj do pojedynczej naturalnej rzęsy doczepiane są dwie sztuczne. Efekt, jaki uzyskujemy tą metodą jest mocniejszy niż ten, który dają rzęsy 1 do 1. Jednak przy metodzie 2 do 1 bardzo istotne jest to, aby sztuczne włoski były wykonane z lekkiego materiału lub, żeby ich grubość była odpowiednia czyli wynosiła około 0,07 mm. W przeciwnym razie sztuczne rzęsy mogą  nadwyrężyć kondycję naszych naturalnych.

Zalety przedłużania rzęs metodą 1 do 1 oraz 2 do 1

metoda 1 do 1, rzęsy 1 do 1, rzęsy 2 do 1Rzęsy poddane zabiegowi przy wykorzystaniu jednej z powyższych metod dają bardzo naturalny efekt, przy ich jednoczesnym pogrubieniu i wydłużeniu, co świetnie wpływa na wygląd oka. Jednak największą zaletą, jaką dają rzęsy 1 do 1 i rzęsy 2 do 1 jest możliwość  zrezygnowania z codziennego wykonywania makijażu. Przedłużone i zagęszczone rzęsy sprawiają, że twarz kobiety prezentuje się doskonale zarówno dzień, jak i w nocy. Ponadto doklejone sztuczne rzęsy nie ograniczają nas w żaden sposób, a jedynie ułatwiają codzienne starania o lepszy wygląd.

Dodaj komentarz